ЗАВЕРШЕНО. 24.06.2016

Грузоперевозки по Киеву Акции

Ось і завершився розіграш, у якому могли брати участь ВСІ, хто замовляв послугу — Вантажоперевезення по Києву а також, Вантажоперевезення Київ Вантажники.

Найуспішнішим виявився Замовник, з яким ми плідно співпрацювали у 2014 та 2015 роках. При зустрічі в офісі, після виконання замовлення, я запропонував переглянути інформацію на сайті, які акції проходять на даний момент. Так, як зв’язувалися спочатку тільки по телефону і він міг не знати про акції, що проходять << Вантажоперевезення по Києву — У зручний для Вас час >>   Інтерес керівника був непідробний.

Шанси виграти – вгадати одну картку з десяти або дві з десяти, з одного боку можуть здатися малоймовірними. А з іншого боку трохи везіння, та й при замовленні додаткової послуги – Вантажники по Києву шанси вгадати, вже дві картки з десяти, стають цілком реальними. Але в будь-якому разі, при спробі витягнути саме ту єдину карту, додається якась інтрига, та й весела різноманітність – випробувати свій успіх! Адже не знаєш, що там як сюрприз-подарунок.

І очевидний бонус, замовивши та повною мірою отримавши послугу — Вантажоперевезення по Києву, можна порадувати себе якимось подарунком.

Грузоперевозки Киев Акция

Так і сталося! Навіть краще, ніж передбачалося.

Як сюрприз — подарунка була, нова кепка Nike.

Грузоперевозки по Киеву Акционный приз

The best or nothing & Just Do it 


Щоправда, кепка була єдина і з певним розміром. Саме тому цей сюрприз міг не підійти саме Вам. А в цьому випадку, цей подарунок-сюрприз знайшов саме свого щасливого власника! Вона не просто підійшла за розміром, але й була потрібна (нещодавно) для велопрогулянок та занять спортом.

Грузоперевозки Киев победитель акции Але все це дрібниці в порівнянні з Емоцією, яка була отримана і мною, в момент коли я перевернув ту саму єдину, виграшну картку 🙂 та емоціями Замовника, який отримав аж 😉 цілих дві емоції, коли вгадав ту саму картку і особливо коли, відкрив упаковку. От здавалося б все це дрібниця, але приємна дрібниця. За всім цим дійством спостерігав Компаньйон Замовника, сидячи проти за робочим столом. І він теж, порадувався і здивувався разом із нами 😀  

Акція пройшла успішно та виправдала себе на всі 100%

 Вантажоперевезення Київ — область — Україна вантажним суцільнометалевим мікроавтобусом Мерседес Спрінтер Максі до 1.5 тонн

GruzVoz-Kiev спільно з …..™ , пропонує Вам брати участь та вибрати 1 або 2 картки з 10, яка гарантує отримання сюрпризу.

Цей сюрприз, можливо, саме Вам не підійде або не потрібний зовсім. Але оскільки сюрприз у новому стані а акційна ціна склала 25$, він може стати, наприклад, подарунком.

У будь-якому випадку Ви нічого не втрачаєте.

УМОВИ…

Кожен, хто замовив послугу — Вантажоперевезення Київ — зможе вибрати,

1 картку з 10

(авто)

2 картки з 10

(авто+навантаження)  

У разі вдалого вибору картки з позначкою, Ви гарантовано отримаєте цей сюрприз.


  Не забудьте сказати — ХОЧУ СЮРПРИЗ!                              Бажаю удачі!…


Після закінчення акції, тут буде оголошено переможця і Ви зможете побачити сам сюрприз.