Доставка Вашого вантажу — це, безумовно, відповідальна справа. Коротко розповім чому Ви набираєте один із цих номерів телефонів

                       (095)8251791 (097)5442963 (063)7647862

Вантажний мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter Maxi створено саме для перевезення вантажів. А висока надійність автомобілів Mercedes-Benz, підтверджена часом.

Зверніть увагу, перевезення вантажу — це не тільки пересування вантажу з точки А в точку Ба і комфорт, адже в більшості випадків, Ви супроводжуєте свій вантаж у кабіні разом з водієм. За однією з версій, логотип трипроменева зірка позначає – єдність водія, пасажира, механіка.

З Mercedes-Benz Sprinter Ви заощаджуєте і час, і нерви. тут

Динаміка та керованість Mercedes-Benz Sprinter у порівнянні з деякими іншими марками вантажних автомобілів у цьому класі, враховуючи дорожню обстановку, залишаються далеко позаду. Тим самим, заощаджуючи ваш час. І це справді так.

Наступне, на що не завжди звертає увагу замовник, при виборі транспорту для доставки-перевезення свого вантажу це технічний стан самого вантажного автомобіля! Своєчасне обслуговування вантажного автомобіля, підтримка його у справному технічному стані, це першочергове, що має Вас цікавити при замовленні послуги вантажоперевезення. Такі начебто дрібниці не помітні на перший погляд. Давайте подивимося трохи уважніше на технічний стан вантажних автомобілів, які залишають бажати кращого. Йтиметься про розхідники, які підлягають своєчасній заміні, які у свою чергу впливають на безпеку. Гальмівні колодки, амортизатори, ресори, фільтри, масла, рідини, гумові деталі і т.д. Повинні бути у справному стані. Але докладно зупинимося на автомобільних шинах.

Вантажоперевезення Київ Мерседес Спрінтер 1.5 тоннАвтомобільні шини — один з найважливіших елементів вантажного автомобіля, який відокремлює автомобіль, а особливо завантажений вантажний від дорожнього покриття. А в більшості своїй покриття рясніє вибоїнами, ямами, нерівностями, колійністю, різним складом асфальту, бетону, щебеню, що чергується з бездоріжжям. Іншими словами, шина під час експлуатації у важких умовах повинна відповідати всім сучасним стандартам якості. Тут може бути компромісу. Тому слід враховувати якість самих шин і сезонність літо-зима. Добре себе зарекомендувала літня вантажна шина

Continental ContiVanContact 100 Новинка сезону 2013 року. Розробники зосередили зусилля, головним чином, на забезпеченні максимальних безпеки та комфорту експлуатації цієї шини для вантажних мікроавтобусів. Гальмування на мокрій і сухій дорозі покращені, порівняно з молодшою моделлю.

І звичайно ж чудова зимова шина

Nokian WR C Сargo Це розробка 2007 року. Одна з небагатьох шин, що їх випускає завод у Фінляндії до сьогодні. Ця шина призначена спеціально для малотоннажних вантажівок, що використовуються у важких кліматичних умовах. Автомобіль, оснащений зимовими шинами Nokian WR C Cargo відрізняється чудовою керованістю, незалежно від того чи їде він сухим асфальтом або мокрим снігом. Такі шини чудово підійдуть активним водіям, які оцінять всі переваги даного типу шин. Навіть в умовах вкрай нестійкої погоди, яка зазвичай і буває взимку. Поїздка Nokian WR C Cargo буде справжнім задоволенням! Ніякого гулу або завивання а тільки приємний і тихий звук. А додайте до цього ще й той факт, що поїздка стане значно безпечнішою. Напередодні зими це стає дуже актуальним.

І так, підсумуємо.

Вантажоперевезення Київ GruzVoz-Kiev+

Компанiя GruzVoz-Kiev підготувалася, щоб надати для Вас послугу вантажоперевезення по Києву та Україні.