Міські вантажоперевезення по Києву, тільки на перший погляд здаються невигадливим та лайтовим підприємством. Насправді ж, замовник рідко знає та розуміє специфіку роботи вантажоперевізника. Ідеальним вибором для вантажоперевезення, може стати малотоннажний фургон Мерседес Спрінтер Максі, який вирішує багато завдань і проблем, пов’язаних з транспортуванням вантажу по Києву.

Вантажоперевезення по Києву

Вантажоперевезення в центральній частині міста Києва, ускладнюється великою кількістю транспорту

ЗАМОВИТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ — ПЕРЕЇЗД ПО КИЄВУ, ОБЛАСТІ, УКРАЇНІ МЕРСЕДЕС СПРIНТЕР МАКСІ ДО 1.5 ТОНН

Не завжди великий вантажний автомобіль можна припаркувати саме в тому місці, де відбуватиметься завантаження або вивантаження. Особливо це стосується центральної частини міста Києва. Під’їзди до місця заставлені легковими автомобілями. Додамо сюди вузькі проїзди, спроектовані ще на початку XX століття і пізніше за часів СРСР.

У більшості випадків, Спринтер Максі зі своїми, не такими вже малими габаритами, довжиною кузова 6525 мм і при цьому, вантажним відсіком 4215 мм, може під’їжджати якомога ближче до точки завантаження-вивантаження.

Врахуємо ще й те, що центр Києва, це здебільшого дореволюційні квартали з внутрішніми дворами та двориками, які були розраховані на транспорт ще тих далеких часів.

Є двори в історичній частині Києва, в які може в’їхати тільки легковий автомобіль або вантажний мікроавтобус, попередньо склавши зовнішні дзеркала заднього виду, якщо потрібно. Про великовантажні вантажівки не може йтися, за таких умов проїзду. Ще треба маневрувати. А коли в такому дворику, припаркувалися інші легкові автомобілі, розгорнуться ставати неможливим.

Але як відомо, автомобілі Mercedes-Benz, славляться своїм виворотом коліс і чудовим послухом рульового колеса, оснащеним гідропідсилювачем. А місця йому потрібні для розвороту, при його габаритах, не мало 14.3 метра.

Арки у будинків вузькі і не високі. Але малотоннажний фургон Мерседес Спринтера Максі, може заїхати практично в будь-яке подвір’я і зробити вивантаження-навантаження через бічні розсувні двері.

Грузоперевозки Киев

Вантажоперевезення Київ Мерседес Спринтер двостороннє завантаження-розвантаження

До цього слід додати ще й те, що багатьма вулицями в центрі Києва заборонено проїзд деяких категорій великовантажного транспорту. Потрібні спец. дозволи, погодження тощо.

Малотоннажний мікроавтобус Мерседес Спрінтер Максі до 1.5 тонн, не входить до цієї категорії вантажного транспорту.

Якщо підбивати підсумки, то мікроавтобус Мерседес Спрінтер Максі, залишається безперечно найкращим мікроавтобусом, для міського вантажоперевезення по Києву.