Про те, що Ви заощаджуєте і час і нерви, а ще й гроші, замовляючи мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter до 1.5 тонн, слід пояснити детальніше.

Якщо Ви бачили, коротку інформацію, чому Ви набираєте саме ці телефони:

(097)5442963 (095)8251791 (063)7647862

ПЕРЕЇЗД КИЇВ, ДОСТАВКА ВАНТАЖУ ЗА Вказаним адресою КИЇВ, ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА

то Вам будуть цікаві і ці, здавалося б дрібниці

Які можуть бути проблеми з наступними вантажними машинами та перевізниками

Втрати з іншою малотоннажною вантажівкою або мікроавтобусом за часом можуть становити до 1 години і більше, залежно від обсягу робіт та інших факторів.

Коли Ви вибираєте автомобіль для вантажоперевезення, Вас цікавить вантажопідйомність та габарити вантажного відсіку.

Зазвичай до Вас приїжджає мікроавтобус без підніжки або малотоннажна вантажівка з високою платформою без гідроліфта.

1. Звертаю Вашу увагу на те, що Ви так буває завантажуєте свій вантаж разом з вантажником або самі. І при завантаженні у вантажівку (мікроавтобус без підніжки до 60 см) Вам доводиться постійно піднімати вантаж, вище трохи на 1 метр, а потім підніматися на висоту 1 метр і назад, щоб розмістити-закріпити або правильно розважувати вантаж, у вантажному відсіку. Або не Вам, а вантажникам, не важливо.

Не встигнувши початися навантаження чи вивантаження, Ви чи наймані працівники, поступово втомлюються. А через додаткові дії, яких може і не бути, сповільнюється-затягується час замовлення, адже люди не роботи.

А це Ваші гроші. Адже Ви, орендуєте вантажний автомобіль та вантажників, за часом.

В даний Мерседес Спрінтер Максі Вантажні перевезення Київ-область зазвичай вантаж заносять і виносять, без зупинки.

Що вже казати, навіть дівчина, може без проблем ступити на підніжку, а потім у сам вантажний відсік і підв’язати свою улюблену пальму.

Адже виходить, що перевізнику вигідно довше, завантажувати і вивантажувати… Дивно?

А ще, для зручності навантаження і вивантаження в мікроавтобус Мерседес, по повз задніх дверей, можна користуватися двома бічними дверима зі зручними широкими підніжками. Три входи у вантажний відсік. Хiба це не диво…

Вантажний відсік та кабіна, розділені спеціальною суцільнометалевою перегородкою, яка не завжди буває у вантажних мікроавтобусів, що надають послугу вантажоперевезення по Києву. Перегородка захищає, водія та пасажирів, від попадання сторонніх предметів у салон із вантажного відсіку, при гальмуванні або у складній ситуації, під час прямування за маршрутом.

Габарити вантажного відсіку Мерседес Спрінтер Максі – 4.20 метра довжина. Висота до 1.85 та ширина 1.75 та об’єм 12м3. Дозволяють перевозити різноманітні вантажі, загальною вагою до 1.5 тонн.

2. Після навантаження часто замовник їде з водієм, супроводжуючи свій вантаж.

Саме зараз коли Ви сіли в крісло та розслабилися, починаєте розуміти, що замовивши Мерседес-Бенц отримуєте комфорт та відносну безпеку, порівняно з іншими марками вантажних автомобілів у цьому класі.

Особливо з настанням літнього періоду, коли буває потрібний чи необхідний кондиціонер.

Звичайно, це не Mercedes S Class за комфортом, але й не якийсь там інший автомобіль.

3. При цьому замовник переживає за збереження та товарний вигляд свого вантажу. Ох дороги…

Вантажоперевезення по Києву

Але Мерседес Спрінтер добре справляється з трясінням на різних нерівностях дорожнього покриття, за рахунок плавності ходу підвіски.

4. Початок руху з місця та вся поїздка проходить динамічно, за рахунок надійного двигуна з турбіною та високою маневреністю мікроавтобуса Мерседес Спрінтер. Залишаючи багатьох конкурентів позаду, враховуючи дорожню обстановку. Тим самим заощаджуючи Ваш час…

Але ж можна їхати повільніше, куди поспішати, замовник же платить… Так можна, де дозволена швидкість до 80 км/год і 40 їхати… і так далі. Дивно?

5. Додаємо до цього, що цей клас малотоннажного вантажного транспорту Мерседес Спрінтер може пересуватися всіма дорогами населених пунктів практично без обмежень.

6. Мерседес Спрінтер чудово справляється з далекими поїздками. Швидше за все, у Вас не буде проблем з тим, що автомобіль вийшов з ладу на півдорозі.

7. Ви можете замовити послугу доставки по Києву та Україні за декількома точками, не присутні під час доставки та не контролюючи процес. І якщо у Вас виникнуть, ті чи інші питання, Ви маєте можливість перегляду відеозапису по всьому маршруту.

Небагато і багато виходить, якщо враховувати все вищеописане.

Замовляючи вантажний мікроавтобус Мерседес Спрінтер Максі, Ви заощаджуєте і гроші і нерви і час?… Так, ну… такого не може бути! Серйозно?

А якщо взяти до уваги помірні ціни порівняно з іншими вантажними автомобілями при стабільному ринку послуг. То вибір послуги, вантажоперевезення по Києву- області та Україні, від компанії GruzVoz-Kiev,  мабуть одне з кращих пропозицій. Вибір за вами.